Origjina
e largėt

Tradita
e familjes

Krijimtaria
artistike
Hyrje | Biografi | Ēamėria | Bilal Xhaferri | Vlerėsime


Vlerėsime pėr veprat e Shefki Hysės

  • Vlerėsime pėr krijimtarinė e Shefki Hysės
  • Vlerėsime pėr "Diplomacia e vetėmohimit"
  • Vlerėsime pėr "Turtullesha dhe djalli"
  • Vlerėsime pėr "Aromė Ēamėrie"
  • Vlerėsime pėr "Mrekullitė e rreme"
  • Vlerėsime pėr "Rrefimet e njė hajduti"
  • Vlerėsime pėr "Parajsa e mallkuar"
  • Vlerėsime pėr "Robėr tė paqes"