Origjina
e largėt

Tradita
e familjes

Krijimtaria
artistike
Hyrje | Biografi | Ēamėria | Bilal Xhaferri | Vlerėsime


Ese & shkrime

 • E dėnuar me vdekje nga politika
 • Letėrsia, pas vdekjes
 • U kėput njė yll, Bilal Xhaferri
 • Paralajmėrim pėr "Vikingėt", Pjetėr Arbnori
 • Mesazhe shprese dhe paqeje, Namik Mane
 • Himn pėr njeriun, Hekuran S. Halili
 • Tė rilindėsh prej ferrit, Pjetėr Arbnori
 • "Parajsa" e humbur, Artur Spanjolli
 • Krastakraus - dashuri dhe paqe, Bilal Xhaferri
 • Rebelja dhe "Parajsa e shitur", Dylbere Dika
 • Fuqia pėr tė rikrijuar lirinė, Pjetėr Arbnori
 • Demoni, Shpėtim Roqi
 • Kapriēiot e moshės, Etleva Shahini
 • Vetėtimėz loti dhe qeshje, Gjin Progni
 • Eva e mashtruar, Mirela Rapi
 • E thėnė troē dhe pikė, Kostaq Myrtaj
 • Vdekje vdekjeve, Rudina Hasa