Origjina
e largėt

Tradita
e familjes

Krijimtaria
artistike
Hyrje | Biografi | Ēamėria | Bilal Xhaferri | Vlerėsime


Krijime artistike

  • Turtullesha dhe djalli - tregim nga libri
  • Aromė Ēamėrie - tregim nga libri
  • Rrėfimet e njė hajduti - tregim nga libri
  • Mrekullia e rreme - tregim nga libri